Главная > Все новости > Анонсы > Стрижка “Подвійне каре“ – модна зачіска на літо 2023 для жінок з будь-яким типом волосся

Стрижка “Подвійне каре“ – модна зачіска на літо 2023 для жінок з будь-яким типом волосся

Стрижка “Подвійне каре” – одна із наймодніших зачісок на літо 2023 року. Вона підходить жінкам з будь-яким типом волосся, тому користується підвищеним попитом у салонах краси.

“Подвійне каре” передбачає два види боба, накладені один на одного – укорочений на подовжений. Візуально видно відразу два зрізи волосся, що додає їм об’єму та візуально покращує структуру.

Кому підійде стрижка “Подвійне каре”

Така зачіска оптимально підійде дівчатам з тонким волоссям. За рахунок двох шарів воно виглядатиме більш щільним. Жінки з густим волоссям люблять таке каре, тому що пасма виглядають менш важкими і добре тримають форму. Стрижка оригінально виглядає як на прямих, так і хвилястих пасмах.

Майстри часто використовують філірування, щоб досягти гарної форми. Якщо не зробити його – локони стирчатимуть у різні боки і виглядатимуть недоглянуто.

Подвійне каре – не та зачіска, яку можна зробити та забути про укладання. Потрібно використовувати фен і круглий гребінець, щоб просушити голову після миття та ефектно обрамити обличчя волоссям. Без цієї процедури стрижка здаватиметься надто недбалою навіть за нинішнього тренду на легкість і невимушеність у зачісці.

Верхня половина стрижки може бути будь-якою: мати чітку лінію, бути асиметричною або вкороченою ззаду та подовженою у обличчя. Особливо виграшно “Подвійне каре” виглядає з чубчиком – прямим із завивкою кінчиків пасм усередину або косим та рваним. Такі допомагають скоригувати форму обличчя.

98265956

Колір волосся для стрижки “Подвійне каре”

Стилісти радять орієнтуватися на особливості своєї зовнішності та не гнатися за модними тенденціями. Комусь піде однотонне фарбування волосся, непогано виглядатиме мелірування або колорування. Найсміливіші дівчата експериментують із різними відтінками, навіть контрастними, щоб підкреслити переходи відтінків.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про іншу модну стрижку на літо 2023 року – це контурний боб.

Источник