Главная > Все новости > Святкування 100-річчя НАН України в бібліотеці ім. Є. Плужника

Святкування 100-річчя НАН України в бібліотеці ім. Є. Плужника

У листопаді 2018 року виповнюється 100 років від часу заснування національної академії наук України (НАН України). За роки свого існування академія зробила вагомий внесок у скарбницю світової науки, сприяла своєю діяльністю розвитку України.
Українську академію наук засновано указом гетьмана Павла Скоропадського 27 листопада 1918 року. Першим президентом Академії було обрано Володимира Вернадського. З 1962 року на чолі Академії Борис Євгенович Патон – видатний український науковець у галузі зварювання.
В ЦРБ імені Євгена Плужника для учнів 10 класу 53 школи наукові співробітники відділу клітинної біології і анатомії Інституту ботаніки імені М.Г. Холодного НАН України Артеменко Ольга Анатоліївна та Овчаренко Юлія Володимирівна провели інформаційну годину «Рослини у космосі». Розповідь була про космобіологію – науку, що вивчає особливості життєдіяльності земних організмів в умовах космічного простору і при польотах на космічних літальних апаратах. Разом з іншими космічними науками вона розширює владу людини над космосом, наближає той час, коли як казав Ціолковський — «людина стане громадянином Всесвіту».
Діти активно приймали участь в обговоренні цікавих для них питань та наприкінці зустрічі ознайомились з книжковою виставкою, яка була представлена для огляду в бібліотеці.