Главная > Все новости > Анонсы > Тарифи на газ в Україні не підвищуватимуть: у Раді розповіли про плани уряду

Тарифи на газ в Україні не підвищуватимуть: у Раді розповіли про плани уряду

Тарифи на комунальні послуги в Україні мають скоро підвищитися, але це не торкнеться платіжок за газ. Заступник голови комітету ВР з ЖКГ Олексій Кучеренко заявив, що уряд не піде на такий крок до кінця війни.

“Не бачу ризиків підвищення тарифів для населення найближчими роками з урахуванням платоспроможності. Не бачу людей в Україні, які ризикнуть це зробити. Та ціна, яка є, дозволяє “Нафтогазу” вести економіку”, – сказав Кучеренко.

Тарифи на розподіл газу (транспортування) також залишаться без змін для населення. Деякі українці можуть не помічати окремої графи у платіжках, де вказується плата за розподіл, бо “Нафтогаз” в один тариф закладає одразу два платежі.

Що стосується тарифів на електроенергію, то, за словами Кучеренка, раніше в уряді говорили про їх можливе підвищення з 1 квітня, а “тепер уже з 1 травня теж можуть не встигнути”.

У Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ) заявляли, що оприлюднять нові тарифи на світло уже наприкінці квітня чи на початку травня. При цьому точно відомо, що тарифи для побутових споживачів будуть нижчими, ніж для бізнесу.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в Україні офіційно триває до 30 квітня. До цієї дати включно діятимуть і поточні тарифи.

Раніше повідомлялося, якими будуть тарифи на газ для українців у травні 2023 року.

 

Источник