Главная > Все новости > Анонсы > Температурні перепади та заморозки: синоптики дали невтішний прогноз погоди на кінець тижня

Температурні перепади та заморозки: синоптики дали невтішний прогноз погоди на кінець тижня

Погода в Україні почала псуватися. Найближчими днями дощі з грозами очікуються практично у всіх областях країни. Крім того, вночі 28 квітня у Житомирській та Вінницькій областях синоптики прогнозують заморозки.

Наталка Діденко розповіла, якою буде погода в областях України до кінця вихідних. За її даними, у п’ятницю, 28 квітня, дощі з грозами пройдуть у східних областях, а також на Полтавщині, Дніпрі, Запоріжжі, Херсонщині та Криму. На решті території України опади малоймовірні. Вдень місцями буде сонячно. Стовпчики термометрів покажуть до +12…+15 градусів. У східних областях температура повітря збільшиться вдень до +17…+22 градусів. На заході очікується до +13…+16 градусів.

У Києві вдень завтра буде сухо, денна температура повітря становитиме, за прогнозом Діденка, +12…+13 градусів. А ось ніч очікується холодною як у центральних, так і північних областях. Температура опуститься до нуля, а у деяких районах Вінницької та Житомирської областей до -1 градуса. Також синоптик прогнозує сильний вітер. В решті областей України вночі буде до +1…+6 градусів.

У суботу, 29 квітня, у більшості областей України буде сухо, вдень без опадів. Вночі 29-30 квітня заморозки вдарять у Києві та області – до 0…-5 градусів. Такі нічні перепади будуть і 1-2 травня.

У неділю, 30 квітня, за словами Наталії Діденка, дощитиме на заході та у східній частині. На решті території України буде сухо і вдень, і вночі.

Раніше народний синоптик Станіслав Щедрін розповів, скільки опадів буде в Україні у травні.

Источник