Главная > Все новости > Анонсы > Три найкращі сорти кабачків, які ростуть дуже швидко і не потребують догляду

Три найкращі сорти кабачків, які ростуть дуже швидко і не потребують догляду

Кабачки – ідеальна культура. Вона чудово підходить для новачків, тому що не потребує особливого догляду, відмінно розростається та дає багатий урожай. Досвідчені городники розповіли, який сорт краще обрати.

Кущові кабачки потрібно садити подалі від інших культур, тому що їх велике листя може створювати тінь або навіть витісняти з грядки інші рослини. Однак вони дають великий урожай і не вибагливі у догляді.

Три найкращі сорти кабачків

Аеронавт. Цей сорт не потребує запилення та чудово підходить для тепличного вирощування. Перші плоди дає вже за півтора місяці, а з куща можна зібрати до 30 кг врожаю. Цей кабачок має тонку темно-зелену шкірку. Саме цей сорт радять вживати алергікам.

Хелена. Гладка шкірка, яскраво-золотистий зовні та ніжно-жовтий усередині. Перші плоди дає через 45-50 днів, а з куща за сезон можна зняти до 7 кг.

Водоспад F1. Швидко дозріває і довго плодоносить. Колір смарагдовий та невеликий розмір – максимум 500 г. З одного куща можна зібрати до 7 кг.

Нагадаємо, досвідчені городники розповіли, чому потрібно боротися з кульбабами на городі: названо одну дуже важливу причину.

Источник