Главная > Все новости > Анонсы > Тривають роботи зі встановлення флагштоку для головного прапора України, який піднімуть 23 серпня

Тривають роботи зі встановлення флагштоку для головного прапора України, який піднімуть 23 серпня

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як тривають роботи зі встановлення флагштоку для найбільшого – головного, прапора країни. Споруду зводять на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України в другій світовій війні».

Відео у форматі 360 градусів Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Сьогодні 30 років з дати підняття Державного прапора України біля приміщення столичної мерії. Саме в Києві, на Хрещатику, 36 замайорів тоді перший український прапор. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб у Києві з’явився і найвищий, головний, прапор країни», – написав Віталій Кличко.

Висота флагштоку буде майже 90 метрів, а полотнище прапора – розміром 16 на 24 метри.

«Підняти головний прапор ми плануємо 23 серпня, у День Державного прапора України. Тут, у символічному місці – на Печерських пагорбах. Прапор буде видно з багатьох точок столиці», Віталій Кличко.

Проект зі встановлення флагштоку – благодійний, бюджетних коштів на нього не витрачають.

«Кошти зібрав благодійний фонд «Майбутній Київ». Я дуже вдячний тим людям, яким не байдуже, як розвивається Київ. Вдячний за багато проектів, що втілені в нашому місті за гроші меценатів. І одним із таких проектів стане головний прапор України», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело