Главная > Все новости > Анонсы > “Це мій вибір“: Тіна Кароль розповіла, чому не перекладатиме свої пісні на українську мову

“Це мій вибір“: Тіна Кароль розповіла, чому не перекладатиме свої пісні на українську мову

Тіна Кароль відвідала Молдову, де дала концерт своїм фанатам, а також виступила на кількох національних телеканалах та радіостанціях. Українська зірка розповіла, чому під час війни не перекладає свої російськомовні пісні на українську мову, і через це втрачає шанувальників.

За словами Кароль, у такий спосіб вона веде інформаційну війну. Співачка зазначила, що частина людей перестала ходити на її концерти, оскільки у репертуарі є російськомовні пісні. Але при цьому вона не співатиме свої перекладені на українську мову пісні.

“Це мій вибір. Не всі вони перекладаються. Особливо, маніфестово-ліричні. Це дуже складно. Хоча я бачила класні переклади. Я зробила б так, але не знаю, може потрібний додатковий дозвіл – ось хто звернеться, я надам йому право виконувати пісню українською”, – зазначила співачка.

Таким чином, Тіна Кароль не проти, щоб інші артисти співали її хіти українською, якщо їй сподобається переклад пісень.

Також 38-річна артистка заявила, що на 100% віддана своїй державі, і виконуватиме на концертах ті пісні, які були написані для неї українською мовою. У перспективі у Тіни Кароль з’являться й англомовні пісні.

Українська зірка зараз активно гастролює по світу. Нещодавно Кароль заспівала разом зі співачкою Юлією Саніною на концерті гурту The Hardkiss у Лос-Анджелесі, потім вирушила до Молдови.

Раніше Тіна Кароль показала, як стильно носити джинсову трендову спідницю-максі.

 

Источник