Главная > Все новости > Центром Києва пройшлись тисячі людей на захист прав дітей і сімей

Центром Києва пройшлись тисячі людей на захист прав дітей і сімей

У Києві вже вчетверте пройшла щорічна Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей. Цьогоріч акція відбуваєлася під гаслом «Сім’я — серце України!». Про це інформує Укрінформ.

Кількатисячна колона рухалась центром столиці. Учасники вирушили від парку імені Т. Шевченка, пройшли по вулиці Хрещатик. Дійти вони планують до площі Конституції, що біля Верховної Ради. Саме там відбудеться урочистий захід, під час якого заплановано відзначити в різних номінаціях заохочувальними нагородами сім’ї, а також просімейних активістів.

Колону супроводжували автомобілі з гучномовцями, з яких лунали виступи представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), просімейних активістів, пісні на сімейну тематику та основні гасла заходу.

Акція проводилась за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО, що була утворена в грудні 1996 року) та за підтримки громадських і благодійних організацій України.

Мета ходи – привернути увагу суспільства та влади до моральних й духовних основ сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, що необхідно для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Минулого року у ході взяло участь близько 10 тисяч осіб.

Джерело