Главная > Все новости > Цього року в Києві облаштували 31 поле для міні-футболу, реконструювали 4 шкільні стадіони, завершуємо капремонти кількох ДЮСШ

Цього року в Києві облаштували 31 поле для міні-футболу, реконструювали 4 шкільні стадіони, завершуємо капремонти кількох ДЮСШ

Цього року в Києві облаштували 31 поле для міні-футболу та здійснили реконструкцію 4-ох шкільних стадіонів, завершують оновлення кількох дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади в 2020 році.

«Я завжди жартую: спортивний мер – спортивне місто. Тому ми знаходимо можливості для оновлення спортивної інфраструктури столиці. Цього року, зокрема, облаштували 31 поле для міні-футболу. Здійснили реконструкцію 4 шкільних стадіонів», – повідомив Віталій Кличко.

Також він зазначив, що тривають роботи з реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Райдужній у Дніпровському районі міста.

До кінця року завершать проектування реконструкції льодового палацу на вулиці Шалетт у Дніпровському районі.

«На завершальній стадії капітальні ремонти низки спортивних об’єктів: стадіону на вулиці Тростянецькій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Атлет», «Юний спартаківець», «Ринг», «Чемпіон». Басейну Школи вищої спортивної майстерності на вулиці Бастіонній», – сказав Віталій Кличко.

Джерело