Главная > Все новости > Анонсы > У Києві до 2020 року планують облаштувати 125 тисяч паркомісць

У Києві до 2020 року планують облаштувати 125 тисяч паркомісць

 Києві до 2020 року планують облаштувати 125 тисяч паркомісць. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київтранспарксервіс» Київської міської державної адміністрації у відповідь на інформаційний запит УНН.

Зазначається, що вирішити питання збільшення паркомісць у столиці покликана Концепція розвитку паркувального простору у місті Києві, затверджена рішенням Київської міської ради від 22 січня 2015 року.

Так, за 5 років, тобто до 2020 року, передбачається поступове збільшення кількості місць для паркування до приблизно 125 тисяч паркомісць, створення перехоплюючих паркінгів та паркувальних майданчиків, будівництво наземних та підземних паркінгів у центральній частині міста та облаштування місць для паркування обладнанням для підзарядки електромобілів.

Крім того, відповідно до Концепції, з метою мінімізації корупційних ризиків в системі паркування у столиці припинено прийняття готівкових коштів контролерами на паркувальних майданчиках та запроваджено оплату на існуючій мережі відведених майданчиків для паркування виключно в безготівковому вигляді (паркомати, SMS-оплата, оплата за допомогою мобільних додатків, онлайн через систему ГІОЦ, Portmone тощо).

https://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1790230-u-kiyevi-do-2020-roku-planuyut-oblashtuvati-125-tisyach-parkomists