Главная > Все новости > Анонсы > У Києві створено музей, де можна відшукати свій родовід

У Києві створено музей, де можна відшукати свій родовід

У Шевченківському районі столиці створили перший у світі «Музей сім`ї та родоводу».
Головна мета — пропагування сімейних цінностей, сприяння духовному і фізичному розвитку сім’ї.

Новий музей «прописаний» при Центрі у справах сім’ї та жінок Шевченківського району (вул. Олени Теліги, 43).
Ініціатором цього проекту став депутат Київради Олександр Бродський.

Музей виконуватиме практично-дослідницьку роль. Йдеться про реалізацію програм Центру: «Мій родовід: майбутнє з минулого», «Інститут щасливої сім’ї».

— Україна матиме гідне майбутнє лише в тому разі, якщо серйозно займатиметься «проектуванням» свого національного духовного та інтелектуального простору, «реставрацією» необхідних нам сьогодні історичних подій – смислів. Вони допоможуть нам усвідомлювати себе як націю, народ, державу. Пізнання історичної спадщини необхідно для того, щоб добре розпорядитися нашим історичним скарбом. Усе, що відбулося з нашими предками, так чи інакше  впливає на нас, — переконаний депутат Олександр Бродський.

Завдячуючи співпраці з бібліотеками району, в музеї можна буде організувати збір інформації для дослідження свого родоводу. Для цього треба скористатись алгоритмом пошуку, адресами та телефонами державних архівів.

Відвідувачі можуть познайомитися з методиками досліджень, генеалогічними схемами, родинним фотоколажем, а також інформацією про те, як родовід впливає на наше життя (родовід і доля, родовід і здоров’я, родовід і віра).

Торік проект «Музей сім’ї та родоводу» здобув перемогу у міському конкурсі проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».

— Завдяки коштам проекту ми змогли відремонтувати експозиційні зали, замовити у професійних майстрів художнє оздоблення, а також поповнити новими тематичними розділами та експозиціями. Музей майже зовсім відновився, — розповіла помічниця депутата Юлія Печуляк.

vechirniykiev.com.ua