Главная > Все новости > Анонсы > У Києві встановлять меморіальні дошки на честь видатних українських вчених

У Києві встановлять меморіальні дошки на честь видатних українських вчених

У столиці вшанують пам’ять видатних українських вчених шляхом встановлення меморіальних дошок. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 310.

Зокрема, меморіальні дошки облаштують:

  • на честь вченого-науковця, організатора театральної справи, академіка, професора, доктора наук, заслуженого діяча науки України Ігоря Безгіна – на фасаді будівлі Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на вул. Ярославів Вал, 40;
  • українського фізика в галузі оптики, спектроскопії та фізики твердого тіла, талановитого організатора науки, академіка Національної академії наук України Михайла Лисиці – на фасаді будівлі Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова Національної академії наук України на просп. Науки, 45;
  • професора, ученого в галузі аграрних наук Миколи Тюленєва – на фасаді будівлі Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України на вул. Васильківській, 37.

Витрати, пов’язані з виготовленням та встановленням меморіальних дошок, профінансують за позабюджетні кошти. Відповідальність за утримання та збереження цих пам’яток нестимуть установи, на фасаді яких вони будуть установлені.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *