Главная > Все новости > У Києві вже 1220 хворих на коронавірус: лише спільними зусиллями можна вийти з кризи

У Києві вже 1220 хворих на коронавірус: лише спільними зусиллями можна вийти з кризи

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 9009 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 27 квітня в Україні 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 220 летальних, 864 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 392 нові випадки.

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 9009 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 27 квітня в Україні 9009 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 220 летальних, 864 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 392 нові випадки.

При цьому у столиці вже 1220 підтверджених випадків COVID-19. 

«Кількість киян, у яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилося ще на 32 людини. Двоє з них – медики. Один випадок за минулу добу – на жаль, летальний. Усього в столиці від коронавірусу померли 23 людини. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні – 1 220», – сказав Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції..

Так, серед тих, що захворіли: 11 жінок віком від 25 до 68 років та 21 чоловік від 18 до 71 років. Із чоловіків, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, – 20 семінаристів із Києво-Печерської Лаври.

Одного пацієнта госпіталізували до Олександрівської лікарні. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

«Ми всі сподіваємося, що динаміка захворювання в столиці не зростатиме. І що ми зможемо, нарешті, почати запроваджувати послаблення. Щоб бізнес працював, щоб економіка оживлялася. Щоб місто поступово поверталося до звичного життя», – додав Віталій Кличко.

Він зауважив, що дуже важливими будуть наступних два тижні. Головне, щоб у місті різко не збільшилася кількість хворих.

Тому мер Києва вкотре закликав усіх дотримуватися елементарних правил.

«Я розумію, що всі втомилися. Розумію, що ресурси в людей закінчуються. Що бізнес і підприємства повинні працювати. Це потрібно і місту. Бо бюджет столиці поповнюється тими, хто працює. Але тільки разом, спільними зусиллями, ми зможемо подолати цей виклик і вийти із кризи!» – додав Віталій Кличко.

Він нагадав, що столична влада ухвалила низку рішень, що в її компетенції, для підтримки малого і середнього бізнесу. Так, запроваджено 50 відсотків знижки на сплату за оренду комунального майна для підприємців. А тих, хто не працює під час обмежень, – взагалі звільнили від сплати. Вони платять символічну 1 гривню. Також, з 1 березня до 30 квітня фізичних осіб-підприємців звільнили від сплати єдиного соціального внеску.

Разом із тим, зауважив Віталій Кличко, столичні підприємці можуть скористатися послугою «часткового безробіття» на період дії обмежень. Для її отримання потрібно звернутися до Центрів зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску. Також почали діяти «кредитні канікули». На час обмежувальних заходів підприємців звільнили від кредитних виплат. Київрада виділила кошти на відновлення програми фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу.

Джерела: КМДАhttps://www.facebook.com/moz.ukr

One thought on “У Києві вже 1220 хворих на коронавірус: лише спільними зусиллями можна вийти з кризи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *