Главная > Всі новини > Активісти району > У Києві 50% споживачів залишаються без світла — Укренерго

У Києві 50% споживачів залишаються без світла — Укренерго

«Укренерго» спростовує інформацію про 70% споживачів без електрики у Києві і пояснює реальну ситуацію зі світлом.

«Укренерго» спростовує поширену у Мережі інформацію, що нібито 70% споживачів у Києві наразі знеструмлено.

Про це передає пресслужба компанії.

Низка ЗМІ і Телеграм-каналів вийшли з повідомленнями про те, що 70% споживачів у Києві наразі знеструмлені.

З цього приводу «Укренерго» уточнило:

  • аварійні відключення, які перед цим діяли у столиці, наразі скасовані.

  • реальний обсяг знеструмлень у Києві не перевищує 50% споживачів,

  • наразі у Києві застосовуються погодинні відключення, відповідно до графіків, оприлюднених раніше.

Раніше ми публікували оновлені графіки стабілізаційних відключень по областях України на 9 грудня.