Киянам пропонують нові назви для станцій метро «Дарниця», «Тараса Шевченка», «Чернігівська» тощо.
У Києві з’явилася пропозиція перейменувати одразу вісім станцій метрополітену.
Відповідна петиція вже опублікована на офіційному порталі Київської міської ради.
Серед запропонованих змін:
-
«Дарниця» на «Дитячий світ» — поруч розташований однойменний великий торговельно-розважальний центр.
-
«Чернігівська» може стати станцією «Парк Кіото» — на честь японського парку, розташованого неподалік.
-
«Лісова» може змінити назву на «Броварську» — відсилання до напрямку на місто Бровари.
-
«Берестейська» — «Грушки», адже це історична назва місцевості.
-
«Мінська» може змінити назву на «Погоня» (для усунення асоціацій із Білоруссю).
-
«Тараса Шевченка» може змінити назву на «Подільська», щоб зменшити кількість об’єктів, названих на честь Кобзаря.
-
«Червоний Хутір» може стати станцією «Микільський ліс» (географічно точніша назва).
-
«Мостицька», що не введена в експлуатацію, — «Біличе Поле».
Станом на 12 серпня петицію підписали лише 43 людини, що, за словами автора, може призвести до її забуття.
Нагадаємо, раніше у Києві планували збудувати нову станцію метро між «Житомирською» та «Святошинською».
Також йшлося про те, що столичний метрополітен планує змінити правила перевезення собак.