На станції київського метро «Хрещатик» раптово померла 54-річна жінка.
Олександр Марущак Коментарі
У Києві на станції метро «Хрещатик» помітили тіло жінки біля ескалатора.
Про це повідомили місцеві пабліки. В поліції Київського метрополітену розповіли ТСН.ua деталі інциденту.
За словами правоохоронців, на платформі станції метро «Хрещатик» 54-річній жінці раптово стало зле. Поліцейські та медики швидкої допомоги майже дві години проводили реанімаційні заходи, однак, на жаль, врятувати її не вдалося — жінка померла.
Раніше повідомлялося, що в Києві загинув чоловік через падіння з висоти.
Коментарі Сортувати: