Главная > Все новости > Анонсы > У мобільному додатку запрацюють нові безкоштовні квест-екскурсії Києвом

У мобільному додатку запрацюють нові безкоштовні квест-екскурсії Києвом

Два маршрути для ваших цікавих прогулянок, розроблені київським гідом Оленою Орос, ось ось з’являться у мобільному додатку WalQlike.

ПРО ГОРОДЕЦЬКОГО 

Знаєш, хто найхимерніший архітектор в історії Києва? Талановитий зодчий, пристрасний мисливець, діловий підприємець і творець знаменитого Будинку з химерами, прикрашеного скульптурами африканських звірів. Звісно, все це про Владислава Городецького.
Перший квест, який готує нам Олена Орос (Olena Oros), присвячений саме його неординарній особистості і архітектурним витворам. Проходячи маршрут квесту, ти прогуляєшся вулицею, що нині має ім’я Городецького, а колись називалася «Київським Парижем»; відшукаєш будівлі знаменитого зодчого і зануришся у вишукану атмосферу центру Києва кінця 19 – початку 20 століть.

ЛИПКИ

Наступний цікавий маршрут від Олени Орос має назву «Особняки і палаци Липок». Він проведе тебе вулицями найдорожчого і аристократичного київського району середини 19 – початку 20 століть. Тут будували свої особняки найзаможніші люди Києва, високопоставлені дворяни і «цукрові королі», а сьогодні місцевість та частину історичних будівель окупували найвищі урядові установи держави. Отже, не дарма цю частину міста раніше називали Палацовою. Липки вражають не тільки розкішшю і вигадливою архітектурою, але і незвичайними долями іменитих мешканців, про які ми більш детально розповімо під час презентації та звісно ж у самому додатку. Приходь і дізнайся все першим, адже прогулянки-квести по визначних пам’ятках Києва вже чекають на тебе!

Якщо ви хочете познайомитися ближче з авторкою квестів Оленою Орос,  вже завтра (27 липня)  вона буде чекати о 17:00 всіх шанувальників Києва на зустрічі в IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). Вхід вільний.

Олена вже 10-й рік працює київським гідом і досі вважає свою професію роботою мрії. За цей час вона встигла показати столицю футбольним вболівальникам Євро-2012 і фіналу Ліги Чемпіонів 2018, журналістам і командам-учасницям Євробачення 2017, звичайно ж туристам, а також бізнесменам, дипломатам, спортсменам, музикантам, школярам і вчителям із різних куточків України і світу. 
Олена каже, що любить експериментувати з різними форматами, тому розповідає про рідне місто не тільки на екскурсіях, а ще й за допомогою гастрономічних турів, теле- і радіопрограм, а минулого року навіть взяла участь у розробці незвичайної екскурсії Києвом за допомогою шолому віртуальної реальності.

Джерело