Главная > Все новости > Анонсы > У Софії Київській влаштують особливий концерт музики Баха

У Софії Київській влаштують особливий концерт музики Баха

Дім «Майстер Клас» запрошує 7 червня на презентацію ІІ фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, яка пройде на території Національного заповідника «Софія Київська».

У програмі:
17:00 – Бесіди під ясенем з Семеном Глузманом, психіатром та правозахисником.
18:30 – Зустріч із організаторами та кураторами фестивалю – Євгеном Уткіним, Іриною Буданською, Ольгою Блажієвською.

19:00 – Luna Ensеmble «Розтопи моє серце». Концерт музики Баха прозвучать тріо та арії композитора. 

Luna Ensemble виник з ініціативи солістів Київського Національного театру оперети, які об’єднали свої зусилля у справі пропагування музики майстрів епохи бароко, дуже поширеної в Європі але, на жаль, малопомітної у нас. Учасники ансамблю сприймають музику бароко як живу традицію і бачать себе не музейниками, що максимально точно і послідовно відтворюють принципи музикування тих часів, а продовжувачами великої епохи, що також не виключає її переосмислення та осучаснення.

Вартість квитка: 20 грн.

Другий фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage відбудеться з 16 по 26 серпня на території Національного заповідника «Софія Київська». Протягом 11 днів під відкритим небом пройдуть більше 20-ти класичних, електроакустичних і джазових концерти; диригентські та вокальні воркшопи U Artist Music; інтерактивні програми для дітей, людей літнього віку і дітей з аутизмом; театралізовані екскурсії та панельні дискусії з лідерами думок під старим ясенем. У виставкових залах в цей час також відкриються художні та фотовиставки. У Музеї «Золоті Ворота» відбудеться «КіноБукет» — серія кінопоказів та обговорень стрічок. Загалом заплановано більше 50 подій, у яких візьмуть участь близько 350 учасників.

Попередній фестиваль відбувся у 2018 і зібрав десятки тисяч глядачів.

Джерело