Главная > Все новости > У столиці проводиться механізоване миття доріг, мостів та шляхопроводів для мінімізації поширення інфекції

У столиці проводиться механізоване миття доріг, мостів та шляхопроводів для мінімізації поширення інфекції

Комунальні підприємства, що входять до складу КК «Київавтодор», у посиленому режимi здійснюють миття доріг i штучних споруд, у тому числі із застосуванням миючих засобів. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Такi роботи проводяться як удень, так i на світанку, коли більшість киян відпочивають. I це ще один крок для мінімізації розповсюдження вірусної інфекції у столиці.

«Крім того, столичні дорожники продовжують санітарну обробку i  дезінфекцію підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту та посадкових майданчиків, – зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв. – Проводиться обов’язкова дезінфекція поручнів, перил, лавок. Такi роботи, як i миття доріг, проводяться у цілодобовому режимi».

Зазначимо, що обробка штучних споруд, підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту тощо здійснюється розчином хлоргексидин, який виробляє ПрАТ «АК  «Киïвводоканал». Розчин є сертифікованим i повністю безпечним для людей.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *