Главная > Все новости > Анонсы > У центрі міста відкриють преміальний кінотеатр

У центрі міста відкриють преміальний кінотеатр

Перший в Україні преміальний кінотеатр Multiplex відкриється в київському ЦУМ в III кварталі 2019-го. П’ятизальний кінотеатр площею 817 кв. м, розрахований на 100 відвідувачів, працюватиме на 7-му поверсі столичного центрального універмагу. Про це повідомила прес-служба торгового центру.

Спеціально для ЦУМ буде розроблений ексклюзивний і принципово новий для українського ринку формат кінотеатру Multiplex. Гостей чекають нестандартні рішення по дизайну кінозалів, послугам і меню. Унікальність і можливості преміум-кінотеатру перші відвідувачі зможуть оцінити вже в другій половині цього року. За словами гендиректора ЦУМу Євгена Мамая, рішення про відкриття кінотеатру преміум-формату в торговому центрі засноване на аналізі потреб і очікувань клієнтів.

Як стверджує гендиректор генеральний директор мережі кінотеатрів Multipleх Віталій Писаренко центр Києва зараз страждає від нестачі кінотеатрів. Обіцяє, що новий заклад стане преміальним кінотеатром світового рівня, якого ще не було в Україні. У ньому буде п’ять залів і близько ста місць, тільки реклайнери. Відкриття планується влітку, поєднають його з гучною прем’єрою.