Главная > Все новости > У центрі столиці облаштували важливу велодоріжку

У центрі столиці облаштували важливу велодоріжку

Вулична веломережа столиці збільшилася на 200 метрів. Велосипедну смугу облаштували на вулиці Золотоворітській.

Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

«Після середнього ремонту Комунальна корпорація «Київавтодор» на вул. Золотоворітська, в рамках перерозподілу вуличного простору та оновлення схеми організації дорожнього руху облаштували велосипедну смугу довжиною 200 метрів та шириною 2 метри. Нова ділянка велосипедної мережі поєднується велосипедним переїздом (розмітка 1.15) з велосмугою на вул. Ярославів Вал,» — пояснили в Департаменті.

Це перша ділянка велосипедної інфраструктури міста Києва де використано комбінацію зменшеної розмітки 1.13 та 1.20 «Дати дорогу».  Велосмуга на вул. Золотоворітській має спільний напрямок одностороннього руху і примикає як другорядна вулиця до вул. Ярославів Вал.  Тож велосипедисти при виїзді на вул. Ярославів вал мають дати дорогу іншим транспортним засобам.

«Ширина велодоріжки  у 2 метри, у майбутньому стане смугою контр-руху, яка поєднає вулиці Ярославів Вал та Рейтарську. Але впровадити зустрічний велосипедний рух, буде можливо лише після затвердження відповідних змін до чинних ДБН,» — зазначають у Департаменті.

Джерело