Главная > Все новости > Анонсы > Українець “проспав“ мобілізацію та отримав покарання: який вирок ухвалив суд

Українець “проспав“ мобілізацію та отримав покарання: який вирок ухвалив суд

Шевченківський районний суд Львова визнав чоловіка винним в ухиленні від мобілізації, проте причина його неявки до військкомату є досить незвичною. Призовник просто “проспав” призначений йому час візиту.

У вироку суду на сайті Єдиного реєстру судових рішень сказано, що після вручення повістки військовозобов’язаний не з’явився до призначеного ТЦК, оскільки в перший раз він “проспав”, а наступного дня військовозобов’язаний теж не міг прибути до центру комплектування, бо, за його словами, у нього хворі батьки

Згідно з матеріалами справи, чоловік пройшов військово-лікарську комісію, за якою його було визнано придатним до служби. Він отримав повістку і мав прибути до військкомату, але не зробив цього.

На суді призовник заперечував свою вину в відхиленні від призову, і пояснив, чому не з’явився у ТЦК:

“… Пройшовши військово-лікарську комісію, готовий був прибути до місця призову, проте в день відправки на мобілізацію проспав і вчасно не прибув до місця призначення. Наступного дня і всі інші дні не прибув до РТЦК, оскільки не мав з’явитися в зв’язку з тим, що у нього хворі батьки. Наразі готовий до призову на військову службу”.

Однак суд не помилував відповідача і спочатку призначив фігуранту справи покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, але потім звільнив його від ув’язнення, встановивши випробувальний термін 2 роки. Вирок може бути оскаржено в апеляційному суді протягом 30 днів після дня оголошення.

Раніше повідомлялося, у яких випадках відстрочка від призову може бути анульована.

Источник