Главная > Все новости > Анонсы > Українці можуть отримати виплати від Норвегії: заявки приймаються до 20 квітня

Українці можуть отримати виплати від Норвегії: заявки приймаються до 20 квітня

Норвезька рада у справах біженців виплачує гранти українським підприємствам, які релокувались із територій ведення активних бойових дій у Львівську чи Тернопільську області. Прийом заявок триватиме до 20 квітня. У Мінінтеграції розповіли, хто зможе одержати грошову допомогу на розвиток свого бізнесу.

Загалом міжнародною організацією планується виплатити 50 грантів. Претенденти на виплати повинні мати бізнес, який створить нові робочі місця, а також принесе користь регіону, в який переїхало підприємство.

Як заповнити заявку на отримання гранту

Якщо бізнес сімейний, то заявка може бути подана лише від одного члена сім’ї. Заповнити анкету на участь у конкурсі можна за посиланням.

В анкеті необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, вік, телефон, електронну пошту, сімейний стан та стать заявника. Також потрібно надати будь-який ідентифікуючий документ (паспорт, сертифікат резидента України тощо).

Також потрібно вказати своє місце розташування та статус переміщення (ВПО; поверненец; непереміщена особа; член приймаючої громади).

За наявності статусу інвалідності потрібно заповнити всі дані щодо стану здоров’я: чи є проблеми із зором, слухом, мовним апаратом, ходьбою тощо.

Далі треба зазначити, скільки людей працює на підприємстві, а також їхню стать та вік.

Наприкінці анкети заявнику потрібно відповісти на запитання щодо свого бізнесу: описати дохід, конкурентів, на що необхідний грант, і як буде витрачено отримані кошти.

Раніше повідомлялося, що українці до кінця квітня можуть отримати грошову допомогу на Укрпошті від Міжнародної організації з міграції та Товариства Червоного Хреста.

Источник