Главная > Все новости > Анонсы > Українцям почали надходити незвичайні повідомлення від служби газу

Українцям почали надходити незвичайні повідомлення від служби газу

Українцям почали розсилати незвичайні сповіщення. Їм надходять повідомлення від служби газу про закриття розрахункового періоду.

Що це означає, споживачам газу пояснили у Facebook-акаунті служби 104.ua.

Споживачам газу почали надходити незвичайні сповіщення у додатку 104.ua. Там повідомляють, що “розрахунковий період закрито”. Раніше таких повідомлень клієнтам не надсилали. Тому деякі клієнти занепокоїлися, чи немає в цьому повідомленні якоїсь каверзи.

Як з’ясувалося, каверзи немає. Навпаки, служба 104.ua пише, що таке повідомлення продиктоване винятково турботою про клієнта.

“Це повідомлення про турботу. Розумна система додатка попереджає, що показання за спожитий газ уже передані та опрацьовані”, – розповіла прес-служба.

Таке повідомлення клієнту можуть надіслати у двох випадках:

  • якщо контрольні показання газового лічильника було знято співробітником облгазу;
  • якщо клієнт сам передав показання лічильника або це зробив хтось із його близьких.

“Якщо система каже, що “Розрахунковий період закрито”, у вас немає приводу для переживань. Ми про все попіклувалися та вже опрацювали ваші показання”, – резюмували у службі 104.ua.

Втім, якщо навіть клієнт не передав вчасно показань лічильника, то заплатити за газ йому все одно доведеться. У цьому випадку обсяг споживання порахує сам облгаз, виходячи зі своїх розрахункових методик. Причому цей обсяг може виявитись істотно вищим за реальний. Саме тому важливо передавати показання газового лічильника на початку місяця – до 5-го числа. Тоді плата за спожитий газ нараховуватиметься коректно.

Нагадаємо, в Україні вдвічі знизилася ціна на газ. Нині вона найнижча від початку повномасштабної війни.

Источник