Главная > Все новости > Активисты района > Урочиста зустріч керівництва Шевченківської РДА з воїнами-добровольцями в Михайлівському Золотоверхому соборі з нагоди відзначення Дня українського добровольця

Урочиста зустріч керівництва Шевченківської РДА з воїнами-добровольцями в Михайлівському Золотоверхому соборі з нагоди відзначення Дня українського добровольця

14 березня 2019 року з нагоди Дня українського добровольця, у Михайлівському Золотоверхому соборі відбулося нагородження ветеранів АТО, добровольців, військовослужбовців — учасників антитерористичної операції Шевченківського району столиці.

В урочистостях взяли участь керівництво Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, ветерани АТО, добровольці, військовослужбовці — учасники антитерористичної операції на Сході країни, представники духовенства.

На початку зустрічі з привітальним словом до присутніх звернувся архімандрит Лаврентій (Живчик) – «Сьогодні у державному календарі особливий день – День українського добровольця. Саме слово доброволець дає зрозуміти, що сьогодні ми вшановуємо людей, котрі творять добро. Тому з нагоди цього урочистого свята ми зібралися щоб помолитися Богові за здоров‘я та благополуччя і успіхи людей-добровольців, які захищають інтереси нашої держави на різних фронтах протистояння і подякувати Богові за всі благоємні що до цього часу були дані».

Всі присутні помолились за упокій душ загиблих Героїв, які поклали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української держави.

Потім було звершено спільний молебень за Україну, під час якого підносились молитви Богові за українських воїнів-добровольців та їх сім‘ї, щоб Господь дарував їм здоров’я і захистив від усякої небезпеки, а українському народу подав визволення від нашестя чужинців, мир і перемогу.

Після молебня до присутніх звернувся Настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці, перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник, який подякував за мужність та жертовність українських добровольців та волонтерів, які вони проявили в 2014 році коли першими пішли на фронт і прийняли на себе удар ворога та зруйнували злочинні плани російського агресора.

Керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Віталій Царан привітав ветеранів, добровольців, військовослужбовців — учасників АТО з Днем українського добровольця, щиро подякував їм за безцінний внесок у безпеку України, за високий патріотизм та любов до Батьківщини.

З нагоди цього визначного свята Віталій Царан вручив воїнам-захисникам  Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та Подяки Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» до свята отримали 20 ветеранів АТО. Подяки Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації вручили п’ятьом добровольцям, військовослужбовцям — учасникам АТО Шевченківського району м. Києва.

В кінці урочистого заходу відбулося благословення захисників та окроплення святою водою.