Главная > Все новости > Анонсы > В Україні розширять кількість одержувачів виплат ВПО: хто зможе претендувати на 2000 та 3000 грн

В Україні розширять кількість одержувачів виплат ВПО: хто зможе претендувати на 2000 та 3000 грн

Фінансову допомогу у розмірі 2000 та 3000 грн уряд виплачуватиме не лише ВПО, які евакуювалися з небезпечних регіонів України потягами, а й автобусами. Таким чином кількість одержувачів державної допомоги розширили.

У новій постанові №1195 Кабінету Міністрів України (КМУ) сказано, що мешканці окупованих та деокупованих територій мають заздалегідь повідомити про свою евакуацію органи місцевої влади, які подають відповідні списки на виплати до обласної військової адміністрації.

Отримати грошову допомогу можна на основі:

  • документа, що засвідчує особу;
  • ідентифікаційного коду;
  • свідоцтва про народження дитини;
  • документа, що підтверджує інвалідність.

Розмір виплат становить 2000 гривень на дорослу людину та 3 000 гривень на дитину чи людину з інвалідністю.

Деталі щодо цього виду допомоги можна отримати за телефоном гарячої лінії уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.

Нагадаємо, внутрішньо переміщені особи з дітьми від початку війни мають право на допомогу від держави. Щоб отримати виплати, потрібно оформити заявку в “Дії”.

Розмір допомоги становить 2 000 гривень на дорослу людину та 3 000 гривень на дитину або людину з інвалідністю. Таким чином, якщо сім’я складається з мами, тата та дитини, то вони можуть щомісяця отримувати по 7000 грн. Якщо дітей двоє, то сума державних виплат збільшиться до 10 000 грн.

Раніше повідомлялося, що в Україні скасували виплату щорічної фінансової допомоги ветеранам у травні.

Источник