Главная > Все новости > Анонсы > Відкриття ТРЦ на Лук’янівці затримується на рік

Відкриття ТРЦ на Лук’янівці затримується на рік

Девелоперська компанія Arricano Real Estate Plc, яка споруджує на Лук’янівці в Шевченківському районі торговельно-розважальний центр Lukianivka-Mall, змінила терміни реалізації проекту. Наразі відкриття ТРЦ переноситься на 2021 рік.

Про це інформує сайт RAU з посиланням на повідомлення компанії.

– Arricano змінила терміни реалізації проекту будівництва ТРЦ Lukianivka (GLA – більше 50 000 кв. м) в Шевченківському районі Києва на 2021 рік, – інформує RAU.

Згідно повідомлення, раніше компанія планувала здачу проекту в експлуатацію у кінці 2020 року. Орендні площі ТРЦ мають складати більше 50 тис. кв. м.

Компанія також має право оренди та право власності на декілька історичних будівель, що розташовані на земельній ділянці, де ведеться будівництво.

За інформацією ЗМІ, на цій території, де колись знаходилось трамвайне депо, залишилась будівля електростанції, якій майже сто років. На вимогу громадськості, забудовник обіцяв, що пам’ятка архітектури буде інтегрована у триповерховий ТРЦ.

Як раніше розповідав «Вечірній Київ», у лютому цього року Arricano позичила у “Райффайзен Банку Аваль” 140 млн грн, які будуть використані для часткового фінансування будівництва ТРЦ Lukianivka-Mall. Умови кредитного договору передбачають термін погашення до 31 грудня 2023 року.

Довідка. Компанія Arrіcano – один із найбільших девелоперів та мережевих операторів ТРК в Україні. Володіє портфоліо реалізованих проектів, загальна орендна площа яких становить більше 212 000 кв. м. У Києві компанії належать ТРЦ «РайON» та «Проспект».

vechirniy.kyiv.ua/news