Главная > Все новости > Віталій Кличко: «За минулу добу в Києві коронавірус підтвердили ще у 82 людей. 4 хворих померли»

Віталій Кличко: «За минулу добу в Києві коронавірус підтвердили ще у 82 людей. 4 хворих померли»

Кількість мешканців Києва, у яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 82 людини. Померли 4 хворих. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Новини – не оптимістичні. За минулу добу кількість мешканців Києва, в яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 82 людини. Серед них 14 медиків. Померли від коронавірусу 4 людини. Уперше у нас така кількість летальних випадків за добу. На сьогодні в столиці вже 3292 підтверджених випадки захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Серед тих, що захворіли: 47 жінок віком від 19 до 94 років і 5 дівчаток – від 7 місяців до 14 років. А також 28 чоловіків від 22 до 77 років і двоє хлопчиків, яким 9 та 10 років.

До лікарень столиці госпіталізували 16 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за добу 27 киян. Усього коронавірус подолали 876 мешканців столиці.

«Найбільше випадків захворювання підтвердили в Дарницькому районі – 21, у Подільському – 13 та в Деснянському – 12 випадків», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело