Главная > Все новости > Водії маршруток доволі часто порушують регламенти безпеки

Водії маршруток доволі часто порушують регламенти безпеки

Із 23 травня правоохоронці склали 58 протоколів на водіїв приватних перевізників (маршрутних таксі) за порушення ними регламентів безпеки перевезень. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

Мер столиці зазначив, що дотримання норм безпеки у громадському транспорті контролює патрульна поліція міста. 

«Сьогодні правоохоронці вибірково перевіряють дотримання регламентів роботи щодо кількості пасажирів. І штраф за порушення може бути від 17 до 34 тисяч гривень. За дотриманням правил у комерційному транспорті відповідають власники маршруток. Контролює дотримання норм – поліція. Із 23 травня, коли маршрутки відновили свою роботу, правоохоронці склали 58 протоколів на водіїв маршруток за порушення ними регламентів безпеки», – повідомив Віталій Кличко.

Мер столиці зазначив, що контролювати дотримання правил перевезення у комунальному наземному транспорті поліції допомагає муніципальна варта.

А водії і контролери регулярно проходять інструктаж і щодня – медичний огляд. Тричі на добу відбувається дезінфекція рухомого складу.

«Бо, нагадаю, найбільше число заражень – 34% – відбувається у громадському транспорті. Тому я ще раз звертаюся до всіх киян: не заходьте в громадський транспорт без маски, не нехтуйте рукавичками. Не сідайте в переповнену маршрутку. Краще зачекати і залишитися здоровим, ніж наражатися на небезпеку», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело