Главная > Все новости > Активисты района > Всеукраїнський Велодень в Києві

Всеукраїнський Велодень в Києві

Акція «Всеукраїнський Велодень в Києві» – це найбільша подія велосипедистів міста, які раз на раз збираються разом, щоб провести парад центральними вулицями міста, для привернення уваги до необхідності створення безпечних умов для пересування велосипедом та популяризації активного та здорового способу життя. Акція проходить у багатьох містах і всіх обласних центрах України і має національний масштаб. Цього року свято поціновувачів двоколісних друзів відбудеться 1 червня 2019 року.

Формат події:

9:00 – організований збір колон велосипедистів з 10 районів міста.

9:00-10:00 – рух велосипедистів до місця старту загального параду.

10:00 – збір районних колон на Софійській площі. Проведення брифінгу для ЗМІ. Привітальне слово голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. Традиційне спільне фото.

11:00 – старт велопараду за маршрутом: пл. Софійська – Володимирський проїзд – Михайлівська пл. – вул. Січових стрільців – Львівська пл. – вул. Ярославів Вал – вул. Володимирська – пл. Софійська – Володимирський проїзд – вул. Михайлівська – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – Володимирський узвіз – Поштова пл. – вул. Набережно-Хрещатицька – Гаванський міст – вул. Набережно-Рибальська – Північний міста – вул. Труханівська – парк «Муромець».

Програму продовжить велофестиваль Велодня у парку «Муромець» – презентація нового рекреаційного велосипедного маршруту в парку «Муромець», концертна програма, гра «Велоквест в пошуках таємниць острову», аматорські змагання на гірських велосипедах, конкурси, лотерея, дитяча зона (перегони на дитячих велосипедах, навчання правилам дорожнього руху, територія творчості), тренінг з надання першої домедичної допомоги, фудкорт, фотозони і зони відпочинку для велосипедистів, виставка оригінальних велосипедів.

Велодень – це яскраве самобутнє свято, яке створюють велосипедисти для велосипедистів. Цього року акція пройде втринадцяте, і це саме та подія, яка формує ідентичність міста, і робить значний внесок у популяризацію здорового та активного способу життя, та пропагує створення безпечних і зручних вулиці в місті для велосипедистів та інших категорій мешканців.