Главная > Все новости > Анонсы > “Я набрякаю як кулька“: Камалія розповіла про важку хворобу, яка змінює її зовнішність

“Я набрякаю як кулька“: Камалія розповіла про важку хворобу, яка змінює її зовнішність

Камалія відверто розповіла про проблеми зі здоров’ям. 45-річна співачка страждає від тяжкої хвороби, яка швидко змінює її зовнішність.

Артистка дала інтерв’ю, під час якого розповіла про свій стан. Камалія повідомила, що у неї діагностували аутоімунний тиреоїдит, також відомий як хвороба Хашимото. Йдеться про порушення у роботі щитовидної залози.

Захворювання носить хронічний характер, викликає набряклість та набір ваги.

“У мене аутоімунний тиреоїдит. Просто починаю набрякати. Я як кулька, туди-сюди. З цим дуже важко боротися. Сьогодні я така, а завтра можу прокинутися, і плюс чотири кілограми. І на обличчі це відбивається, і на всьому. Тому мені мені дуже важко”, – зазначила зірка.

Камалія також зізналася, що гостро реагує на критику. Емоції можуть накопичуватися, а потім буде бурхлива реакція зі сльозами. Проте поп-діва не афішує своїх проблем.

“Я не можу показувати це на публіці, адже я артист, і маю радувати”, – підкреслила вона.

Нагадаємо, що недуга прогресує з роками. Зменшення вироблення гормонів щитовидної залози часто призводить до підвищеної втоми, чутливості до холоду, депресій, запоров, м’язової слабкості, сонливості сухості шкіри та інших симптомів. У хворих часто одутле обличчя, випадає волосся і ламаються нігті. Виникають проблеми з концентрацією та пам’яттю.

Камалія зізналася, що не ладнає з дочкою чоловіка

Камалія одружена з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. Співачка зізналася, що не ладнає з його дочкою від першого шлюбу – Тетяною, яка “з самого спочатку її недолюблювала”. У знаменитості виник конфлікт із дівчиною-росіянкою. Її мати не підтримує війну, проте їм не подобається те, що українці сварять громадян РФ.

“Чоловік був на боці дочки. Можна, я не відповідатиму на це питання? У нас все нормально, але був період, коли було дуже важко”, – поділилася улюблениця публіки.

Раніше Камалія зізналася, як підкорила чоловіка-мільярдера Мохаммада Захура, з яким виховує двох дочок.

Источник