Главная > Все новости > Анонсы > Як грецька богиня: Анджеліна Джолі у білій сукні з розрізами викликала фурор рідким виходом у світ

Як грецька богиня: Анджеліна Джолі у білій сукні з розрізами викликала фурор рідким виходом у світ

Анджеліна Джолі здійснила рідкісний вихід зі своїм старшим сином, з’явившись на державному прийомі в Білому домі у Вашингтоні. Новоспечена блондинка викликала фурор своїм зовнішнім виглядом та вибором сукні.

47-річна американська актриса прилетіла до США, щоб побувати на урочистому прийомі до резиденції президента, де відбувся візит президента Південної Кореї. Урочисту вечерю у Білому домі Джолі відвідала разом зі своїм сином Меддоксом.

21-річний хлопець, якого актриса всиновила у березні 2002 року в Камбоджі, виглядав чудово у класичних штанах, білій сорочці, краватці та пальті.

Вибір Анджеліни Джолі впав на старе вбрання, пошите для неї на замовлення кілька років тому. На публіці вона з’явилася в цікавій білій сукні в грецькому стилі з вільною спідницею з розрізами, цікавим драпіруванням на талії та V-подібному декольті. Поверх зірка накинула вінтажний жакет Chanel, одягла масивне намисто у золотому кольорі та взяла невеликий золотий клатч.

Своє світле волосся блондинка залишила розпущеним, а в макіяжі зробила акцент на очах за допомогою червоної помади.

“Азіатсько-американські відносини важливі для Анджеліни, – розповіло джерело People. – У неї та дітей тісні зв’язки з регіоном, включаючи Південну Корею. Її син Меддокс навчався в університеті Йонсей у Сеулі. Анджеліна багато разів відвідувала Південну Корею для своєї гуманітарної діяльності та захисту інтересів біженців за останні два десятиліття. Анджеліна та Меддокс мають честь бути присутнім на цьому державному обіді”.

Нагадаємо, Анджеліна Джолі більше не шатенка – актриса кардинально змінила зачіску.

 

Источник