Главная > Все новости > Анонсы > Як пити воду, щоб швидко схуднути без тренувань

Як пити воду, щоб швидко схуднути без тренувань

Медики та дієтологи в один голос запевняють, що оптимальний напій для людини – це не кава, чай чи соки, а звичайнісінька вода. Вона навіть може заміняти супи, які десятки років тому вважалися обов’язковою їжею у раціоні. Її потрібно більше пити і тим, хто хоче схуднути.

Як вода впливає на вагу

Вода покращує метаболізм та прискорює обмінні процеси. Якщо людина п’є два літри чистої води на день, організм витратить її засвоєння близько 100 ккал. Аналогічна кількість енергії витратиться при 45-хвилинній прогулянці.

Вода не тільки вгамовує спрагу, а й зменшує бажання їсти. Організм не вимагатиме додаткової їжі, щоб отримати рідину.

Правильний питний режим сприяє зниженню апетиту. Випиваючи склянку води до їди протягом восьми місяців, можна скинути 1,5 кг.

Як потрібно пити воду

Воду слід пити з самого ранку – оптимально випивати склянку після пробудження, за 30 хвилин до їжі, щоб запустити всі обмінні процеси. Під час їжі ніякої рідини не треба пити, тільки через годину після неї. Протягом дня можна випивати стільки води, скільки хочеться, проте після 20.00 потрібно зменшити об’єм, щоб не викликати набряки з ранку.

Згодом виробиться звичка пити саме воду, а чи не інші концентровані напої. Кожна людина матиме свою норму споживання води. Можна розрахувати свою, виходячи з того, що на кожен кілограм ваги потрібно в середньому 40 мл води.

Як пити воду з лимоном

Ті, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, можуть додавати в кожну склянку води по 50 мл лимонного соку. Такий напій сприятиме схуднення та допоможе прибрати набряки. Таку воду потрібно пити за півгодини до їди. Ефект чудодійного напою можна посилити, якщо додати до нього близько 10 г сушеного або свіжого імбиру.

За підвищеної кислотності не варто захоплюватися водою з лимоном. У такому разі цитрус краще замінити медом, який позитивно впливає на слизову оболонку шлунка. Для схуднення можна пити воду, нагріту до 40 градусів – вона також сприятиме зменшенню зайвих сантиметрів на талії.

Раніше повідомлялося про найшкідливіший сир, який краще виключити із раціону харчування.

Источник