Главная > Все новости > Як пройшов Міжнародний київський напівмарафон

Як пройшов Міжнародний київський напівмарафон

Київ знову став спортивною столицею Європи і світу. Учасником цьогорічного забігу у Kyiv Halt Marathon став і мер столиці Віталій Кличко, що пробіг дистанцію у 10 кілометрів.

 — 13 тисяч бігунів із 57 країн світу беруть участь цього року в Міжнародному київському напівмарафоні. І це новий рекорд змагань. Багато учасників – професійні атлети, які вигравали не один престижний марафон світового рівня. І вони сьогодні біжать тут – у нашому  місті, –каже Кличко.

До того ж, вперше марафон відбувається в оновленому дводенному форматі. Це зроблено для того, аби всі учасники змогли комфортно пробігти та скоротити час перекриття вулиць у столиці. Починаючи з цього року Київський марафон став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS) і має престижний статус – IAAF BRONZE LABEL.

У рамках київського напівмарафону традиційно відбувся «Фандрайзинг марафон. Весна». Його мета – збір коштів на підтримку проектів 14-ти благодійних фондів на платформі Української біржі благодійності.

— Дуже приємно бачити стільки спортивних і активних людей, стільки щасливих облич. І погода сьогодні гарна! Це добре, що в Києві відбувається все більше змагань і активностей. Наше місто стає спортивною європейською столицею, – зазначив Віталій Кличко, фінішувавши в забігу.


vechirniykiev.com.ua/