Главная > Все новости > Яскраві моменти родео покажуть у столиці

Яскраві моменти родео покажуть у столиці

Шоу, спорт, неймовірне видовище, де все вирішується за долі секунди. Атаки биків рогами, галас трибун, адреналін, синці та зім’яті капелюхи – ця частина культури американських ковбоїв все більше вабить глядачів своїм авантюризмом та небезпечністю. До прикладу, Г’юстонське шоу родео щорічно відвідує близько 3 мільйонів глядачів.

Таку традиційну для американців і незвичну для українців атмосферу родео закарбовує на фотографіях Майкл Блейзер. Цьому заняттю він присвятив 20 років, зробивши майже 100 тисяч кадрів з шоу. Для першого публічного показу у Музеї історії міста Києва з його колекції були ретельно відібрані 60 знімків.

Динаміка цього екстремального виду спорту вражає, проте кілька секунд можуть здатися вічністю, коли намагаєшся втриматися у сідлі. Та головне тут – відчути не лише азарт ковбоїв та булфайтерів, а любов до життя, яка і є головною на світлинах фотографа, адже життя – це родео.

Зафіксувати один момент у швидкоплинному русі – таке завдання поставив перед собою автор, намагаючись перенести атмосферу американського ранчо у київські реалії за допомогою мистецтва.

​Про автора:
Майкл Блейзер – фотограф із Г’юстона, Техас. Народився у Харкові, але переїхав у Сполучені Штати у 1978 році. Розпочав кар’єру в галузі фінансів та менеджменту. Протягом 15 років працював на керівних посадах в Exxon та Ernst&Young в Техасі, Луїзіані та Європі. У 1994 році став одним із засновників приватної компанії SigmaBleyzer, яка інвестує в перспективні ринки країн Східної Європи. Фотографія є найбільшою пристрастю Майкла Блейзера. За останні 50 років він створив понад 1 мільйон знімків.

Виставка організована Благодійним Фондом «Дар» за підтримки SigmaBleyzer.

Прийом на честь виставки відбудеться 26 червня о 18:00. На ньому пройде аукціон фотографій та сувенірів у стилі родео, дизайн яких був розроблений Майклом та його дружиною. Усі виручені від аукціону кошти будуть передані Благодійному Фонду «Дар» на реалізацію соціальних, історичних та арт-проектів.

Коли: 14 червня – 10 липня, відкриття: 14 червня о 18:00.
Де: МВЦ «Музей історії Києва», вул. Б. Хмельницького, 7.
Вхід вільний.

Джерело