Главная > Все новости > Активисты района > З нагоди Дня захисту дітей дітям пільгових категорій Шевченківського району м. Києва подарували одяг

З нагоди Дня захисту дітей дітям пільгових категорій Шевченківського району м. Києва подарували одяг

Щороку  1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – День захисту дітей. Водночас це свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш  найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитини. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою та ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування.

Упевнені, що, об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Служба у справах дітей та сім’ї Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації здійснює соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захист законних прав та інтересів дітей.

Станом на 27.05.2019 року на обліку служби у справах дітей та ciм’ї перебуває 171 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, з них 69 дітей — сироти.

Службою вживаються всі заходи для того, щоб влаштувати дітей в сімейні форми виховання: під опіку/піклування, в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, усиновлення.

Переважна більшість дітей влаштована під опіку/піклування до родичів. Станом на 27.05.2019 в ciм’яx опікунів/піклувальників виховується 141 дитина

— сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування. 4 дітей знаходяться в дитячих будинках сімейного типу, 2 в прийомних сім’ях.

Протягом І півріччя 2019 року поставлено на первинний облік 13 дітей. 3 них 5 дітей-сиріт.

Служба у справах дітей та сім’ї постійно співпрацює з різними організаціями з метою надання допомоги та підтримки сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

В районі є багато сімей, в яких виховується 2 i більше дітей, є багато талановитих дітей, які займаються спортом, творчістю, гімнастикою, танцями, займають призові місця, мають нагороди. Всі вони потребують допомоги держави.

Сьогодні, 31.05.2019, напередодні Дня захисту дітей, в рамках спільного соціального проекту Шевченківської райдержадміністрації та Київської швейної фабрики «Дана-Мода», голова Шевченківського району міста Києва Олег Гаряга вручив дітям пільгових категорій різноманітний одяг, подарований швейною фабрикою, а також білети на відвідування Київського зоопарку.

Два хлопчики та п‘ять дівчаток змогли обрати одяг на свій смак. З цих дітей одна дівчинка виховується в дитячому будинку сімейного типу, де крім неї виховується ще сім дітей. Двоє дівчаток знаходяться під опікою бабусь, в яких на вихованні знаходиться ще по троє діток. Одна дівчинка професійно займається балетом, і багато коштів витрачається на придбання спеціального одягу та взуття.

Сподіваємося, що цей добрий почин підтримають інші державні інституції та меценати, зробивши турботу про дітей головною справою.