Главная > Все новости > Анонсы > Загальна мобілізація: полковник повідомив, кого із чоловіків не можуть відправити на фронт

Загальна мобілізація: полковник повідомив, кого із чоловіків не можуть відправити на фронт

В Україні продовжується загальна мобілізація. Військовослужбовці розкрили нюанси призову до армії та закликали не вірити всій інформації, яка з’являється у Мережі. Стало відомо, кого із чоловіків не можуть відправити на фронт.

У ЗМІ неодноразово повідомляли про випадки, коли на передовій опинялися непідготовлені бійці. Є інформація про те, що чоловіків “ловлять” прямо на вулицях, вручають повістки та відправляють воювати.

Начальник Миколаївського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Червяков наголосив, що військовозобов’язані мають виконувати правила військового обліку. Він запевнив, що “на нулі” немає людей, які не можуть служити.

“Ми закликаємо на військову службу через мобілізації лише фізично придатних осіб, які пройшли військово-лікарську комісію. Під час відбору особливу увагу приділяємо стану здоров’я та наявності бойового досвіду”, – пояснив полковник.

Черв’яков визнав, що повістки можуть видавати повсюдно – на роботі, на вулиці, за місцем проживання. Закон воєнного стану дозволяє видавати ці документи будь-де.

Заступник начальника центру Віктор Мамчур наголосив, що повістка не завжди є квитком на війну. Насамперед їх видають для поновлення актуальної інформації про громадян. Полковник зазначив, що проходження військово-лікарської комісії є обов’язковим.

“Без належної підготовки людину без досвіду на фронт не відправлять”, – пояснив військовослужбовець.

За словами Мамчура, більшість військовослужбовців після поранень хочуть повернутися до бойових підрозділів та допомагати побратимам. Якщо стан здоров’я не дозволяє цього, військові можуть проходити у тилових частинах або у військкоматах поблизу місця проживання солдатів.

“Це дає їм можливість продовжити службу та ділитися власним досвідом” – цитує військового експерта АрміяInform.

Нагадаємо, що в Україні мобілізують чоловіків з інвалідністю – причину назвав адвокат Іван Ліберман.

     

Источник