Главная > Все новости > Анонсы > Зарплата понад 30 тисяч: на ринку праці з’явилася грошова робота для людей без вищої освіти

Зарплата понад 30 тисяч: на ринку праці з’явилася грошова робота для людей без вищої освіти

Сьогодні в Україні вища освіта не є панацеєю від безробіття та низької зарплати. При цьому громадяни без університетського диплома, які мають робочу спеціальність, користуються більшим попитом на ринку праці. А зарплату понад 30 тисяч обіцяють не лише в ІТ-компаніях, а й на інших вакансіях.

Робота із зарплатою понад 30 тисяч гривень без вищої освіти – не така вже й рідкість на кадрових порталах, пише obozrevatel.

Вакансії, на яких обіцяють високі зарплати

Водієві вантажного автомобіля або бензовозу обіцяють за місяць до 50 тисяч. Ще одна безперечна перевага – офіційне працевлаштування. Такі гроші можна заробити на перевезеннях вантажів для рітейлерів, а також перевезеннях пального для АЗС. Кожен кілометр шляху, який водій проведе за кермом, коштуватиме близько 4 гривень. За місяць доведеться проїхати приблизно 13 тисяч кілометрів. Звідси й така зарплатня. При цьому від претендента на вакансію потрібно щонайменше 1 рік досвіду аналогічної роботи.

Тонувальник авто. За цією вакансією пропонують від 45 тисяч гривень на місяць. На таку роботу не розглядають людей без досвіду. Мінімальний стаж аналогічної роботи має становити не менше одного року. До обов’язків працівника входитиме тонування скла автомобіля, а також захист автоскла, розтонування та зняття плівок.

Маляр МДФ-фасадів. Такому фахівцю обіцяють близько 40 тисяч гривень на місяць. Беруть на таку роботу лише тих, хто має досвід роботи маляром по дереву. Причому потрібно вміти користуватися пульверизатором, а не тільки пензлем. При цьому працівникові, окрім гарного заробітку, обіцяють офіційне працевлаштування та виплату усієї зарплати по-білому.

Механік на СТО. Такому фахівцю обіцяють близько 30 тисяч гривень на місяць. Роботодавець готовий розглянути кандидатів із досвідом роботи від двох років. Механіку доведеться самому діагностувати поломку автомобіля та усувати її. Природно, що зарплата такого фахівця безпосередньо залежатиме від обсягу та якості роботи. Однак є ще один важливий нюанс, що впливає на заробіток – популярність СТО. Чим краща репутація та вища популярність у станції техобслуговування, тим “смачніші” зарплати її персоналу.

Нагадаємо, в Україні є зарплати та по 110 тисяч гривень. Такі заробітки пропонують програмістам. Однак і в цій сфері працівникам столичних компаній платять більше.

Источник